Kolik stojí marmolit a od čeho se odvíjí jeho cena

Chcete si spočítat celkové náklady na práci s marmolitem? Poradíme vám, jak na to. Potřeba je započítat nejen cenu marmolitu, ale také náklady za další materiál, jako je například cena penetrace pod marmolit či cena za příslušenství práci s marmolitem. V článku zjistíte, jaká je cena za metr či za kbelík a jak si spočítat celkovou spotřebu.

Cena marmolitu za metr čtvereční

Marmolit je nejen funkční řešení, ale ve srovnání s jinými materiály, také jedno z nejlevnějších. Jestliže chcete obložit zeď v obýváku nebo sokl domu rozhodně vás to vyjde levněji, než při využití např. kamenného koberce. Vše se odvíjí od spotřeby marmolitu, kterou si můžete jednoduše spočítat.

Konkrétní výpočet ceny marmolitu za metr čtvereční — marmolit se prodává v připravených kbelících po 15 kg nebo 25 kg. Spotřeba marmolitu na metr čtvereční je cca 4 kg. Tedy jeden kbelík o 15 kg - 25 kg můžete využít na 3,4 – 6 m². Pokud je cena marmolitu za 25 kg kbelík = 1199 Kč, pak cena za kilogram marmolitu vychází na cca 45Kč. V případě, že na 1 m² potřebujete 4 kg marmolitu, pak cena za 1 m² vychází na cca 180 Kč.

Cena za příslušenství pro aplikaci marmolitu

Nicméně je potřeba do celkové ceny také započítat další příslušenství, které budete potřebovat pro práci s marmolitem, jako je podkladová penetrace. Cena penetrace pod marmolit se opět odvíjí od spotřeby penetrace. V našem e-shopu ji najdete ve 3 různých baleních.

Množstevní slevy na nákup marmolitu

Využijte množstevní slevy na nákup marmolitu a neplaťte víc, než musíte. Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro řemeslníky, zedníky, stavební firmy, ale také výhodné ceny pro pravidelné odběratele. Kontaktujte nás na velkobochod@dekorativni-omitka.cz a nechte si vytvořit nabídku na míru.