Kolik stojí betonová stěrka a od čeho se její cena odvíjí

Ptáte se, jaká je cena betonové stěrky a jak vypočítat na kolik vás vyjde cena za metr betonové stěrky? Cena za m² se odvíjí od celkové spotřeby. V našem článku zjistíte, jak si propočítat celkovou spotřebu betonové stěrky a díky tomu i cenu za m².

Spotřeba betonové stěrky a cena za m²

Spotřeba betonové stěrky se odvíjí především od tloušťky nanášené stěrky a připravenosti podkladu. Zároveň do celkové ceny je nutné započítat finální lak, který v našem e-shopu je již součástí balení betonové stěrky. V balení je započtena cena za kbelík betonové stěrky, cena laku na betonovou stěrku a cena za podkladovou penetraci. Tedy náklady a cena za příslušenství pro aplikaci betonové stěrky je v tomto případě již započítána v celkové částce.

Nanášení betonové stěrky se doporučuje ve 2 vrstvách. Pro jednu vrstvu je průměrná spotřeba cca 1,1 kg/ m². Tedy na dvě vrstvy bude potřeba počítat s 2,2 kg/ m² betonové stěrky. V našem e-shopu najdete 20 kg balení, které vám při dvou vrstvách vystačí na cca 9 m². Tedy cena za metr betonové stěrky vás vyjde cca na 250 Kč bez DPH.

Betonová stierka (1)

Využijte množstevní slevy na nákup betonové stěrky

Využijte množstevních slev a získejte tak slevu na cenu za kbelík betonové stěrky. Nabízíme velkoobchodní spolupráci stavební firmy i jednotlivce. Kontaktujte nás na velkobochod@dekorativni-omitka.cz a nechte si vytvořit nabídku na míru.