Kolik stojí betonová stěrka a od čeho se její cena odvíjí

Ptáte se, jaká je cena betonové stěrky a jak vypočítat na kolik vás vyjde cena za metr betonové stěrky? Cena za m² se odvíjí od celkové spotřeby. V našem článku zjistíte, jak si propočítat celkovou spotřebu betonové stěrky a díky tomu i cenu za m².

Spotřeba betonové stěrky a cena za m²

Spotřeba betonové stěrky se odvíjí především od tloušťky nanášené stěrky a připravenosti podkladu. Zároveň do celkové ceny je nutné započítat finální lak, který v našem e-shopu je již součástí balení betonové stěrky. V balení je započtena cena za kbelík betonové stěrky, cena laku na betonovou stěrku a cena za podkladovou penetraci. Tedy náklady a cena za příslušenství pro aplikaci betonové stěrky je v tomto případě již započítána v celkové částce.

Nanášení betonové stěrky se doporučuje ve 2 vrstvách. Pro jednu vrstvu je průměrná spotřeba cca 1,1 kg/ m². Tedy na dvě vrstvy bude potřeba počítat s 2,2 kg/ m² betonové stěrky. V našem e-shopu najdete 20 kg balení, které vám při dvou vrstvách vystačí na cca 9 m². Tedy cena za metr betonové stěrky vás vyjde cca na 250 Kč bez DPH.

Betonová stierka (1)

Využijte množstevní slevy na nákup betonové stěrky

Využijte množstevních slev a získejte tak slevu na cenu za kbelík betonové stěrky. Nabízíme velkoobchodní spolupráci stavební firmy i jednotlivce. Kontaktujte nás na velkobochod@dekorativni-omitka.cz a nechte si vytvořit nabídku na míru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení