Betonová stěrka v exteriéru

Betonová stěrka je vhodná nejen do interiéru, ale díky svým jedinečným vlastnostem ji můžeme použít také v exteriéru. Důležité je správně určit, zdali podkladový materiál je vhodný pro betonovou stěrku či nikoliv a důležitá je také jeho úprava před aplikací.

Zjistěte, kde všude je možné betonovou stěrku použít, jaký je vhodný podklad a jak ho upravit pro správné nanášení betonové stěrky.

 

Odolnost betonové stěrky v exteriéru

 

Betonová stěrka je vhodná do exteriéru především kvůli své odolnosti a unikátním vlastnostem. Poradí si s nepříznivými vlivy počasí, jako je déšť, slunce, mráz, ale také proti různým plísním, řasám i mechům. S betonovou stěrkou navodíte minimalistický vzhled a nadčasový design vašeho domu, garáže, schodů a dalších venkovních prostorů.

 

Kde všude můžeme aplikovat betonovou stěrku v exteriéru?

  • Fasády domů
  • Schody
  • Chodníky
  • Zídky
  • Komíny
  • Garáže
  • Sokly

 

Jaký je vhodný podklad pod betonovou stěrku v exteriéru?

 

Před aplikací betonové stěrky v exteriéru je nutné zkontrolovat podklad. Ať už se jedná o chodníky, fasády domů nebo sokly, podklad musí být pevný a bez trhlin.  Betonovou stěrku lze aplikovat téměř na jakýkoliv povrch. V případě staré omítky a prasklin je potřeba nejprve odizolovat podklad proti vlhkosti. To provedeme aplikací armovací vrstvy za pomoci lepidla a perlinky a teprve poté je možné aplikovat stěrku.

 

Poraďte se s profesionály

 

V případě, že si nejste jisti, zdali betonovou stěrku dokážete aplikovat sami, poraďte se s profesionály a napište nám na e-mail barevna@dekorativni-omitka.cz. Prohlédněte si naše již zrealizované projekty a podívejte se, jak luxusně imitace betonu vypadá v interiéru i exteriéru.

Vyberte si z 5 barevných odstínů. Betonovou stěrku vám dodáme připravenou k použití ve 20kg balení společně s penetrací i finálním lakem.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.