Imitace betonu podtrhne luxusní vzhled vašeho krbu

Jak natáhnout betonovou stěrku na stěnu?

 

Krby se vracejí do interiérů a stávají se jejich hlavní dominantou. Nejčastěji se jedná o obývací pokoje
či jídelny. Je tedy velmi důležité vybrat správný a vhodný materiál pro povrchovou úpravu okolí krbu.
Na výběr máme z mnoha možností.


Zjistěte, proč si vybrat betonovou stěrku jako povrchový materiál pro okolí krbu a krbových kamen,
jaké jsou její vlastnosti a pro koho je určena.

  

 

Proč použít betonovou stěrku na krb a okolí? 

Vlastnosti betonové stěrky jsou ideální pro povrchovou úpravu zdí v okolí krbu a krbových kamen, a to především díky tepelné odolnosti a modernímu minimalistickému vzhledu

Vybírat můžete z 5 barevných odstínů - bílá, světle šedá, antracit, grafit, tmavě šedá. Také máte na výběr z několika technik a úprav, kterými docílíte různých vzorů a ovlivníte tím výsledný vzhled stěrky na zdi.

Zjistěte, jaké techniky a úpravy s betonovou stěrkou můžete ve vašem interiéru využít.

 

Pro koho je určena betonová stěrka?

Betonová stěrka je určena pro všechny milovníky industriálního a minimalistického stylu. Vhodná je nejen pro okolí krbů a krbových kamen, ale také jako povrchový materiál do koupelny, sprchových koutů i kuchyní. V interiéru působí luxusním a zároveň nerušivým dojmem. 

 

Zvýrazněte teplé odstíny krbu imitací betonu

V případě, že barvy krbové římsy či kamen jsou laděny do teplých odstínů (vzor: dřevo, cihla, barva: hnědá nebo oranžová), pak je betonová stěrka perfektní. Imitace betonu v kombinaci s teplými odstíny zvýrazní linie krbu. Navíc, zdi po nanesení stěrky působí velmi luxusním dojmem v minimalistickém stylu. Podívejte se na naší práci s využitím betonové stěrky v interiéru. 

Nevíte si rady nebo máte konkrétní dotaz a nenašli jste odpověď? Napište nám na barevna@dekorativni-omitka.cz, rádi vám se vším poradíme. 

V našem e-shopu si můžete vybrat z pěti barevných odstínů. Barvu vám namícháme a dodáme v 20 kg kbelících. Stěrku dodáváme včetně podkladové penetrace a finálního laku.

Bojíte se aplikace betonové stěrky, zjistěte, jak je to jednoduché. Návod najdete v článku, jak aplikovat betonovou stěrku krok za krokem.

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.