Imitace betonu podtrhne luxusní vzhled vašeho krbu

Jak natáhnout betonovou stěrku na krb a jeho okolí?

Krby se vracejí do interiérů a stávají se tak hlavní dominantou obývacích pokojů, jídelen nebo zahradních kuchyní. Je tedy velmi důležité vybrat správný a vhodný materiál pro povrchovou úpravu okolí krbu.

Zjistěte, proč si vybrat betonovou stěrku jako povrchový materiál pro okolí krbu a krbových kamen,
jaké jsou její vlastnosti a pro koho je určena
.

Proč použít betonovou stěrku na krb a okolí?

Vlastnosti betonové stěrky jsou ideální pro povrchovou úpravu zdí v okolí krbu a krbových kamen, a to především díky tepelné odolnosti a modernímu minimalistickému a industriálnímu vzhledu betonu.

Vybírat můžete z 5 barevných odstínů - bílá, světle šedá, antracit, grafit, tmavě šedá. Také máte na výběr z několika technik a úprav, kterými docílíte různých vzorů a docílíte tak originálního výsledného vzhledu stěrky na zdi krbu či prostoru kolem něj.

Pro koho je určena betonová stěrka?

Betonová stěrka je určena pro všechny milovníky industriálního a minimalistického stylu. Vhodná je nejen pro okolí krbů a krbových kamen, ale také jako povrchový materiál do koupelny, sprchových koutů i kuchyní. V interiéru působí luxusním a zároveň nerušivým dojmem. Výhodou betonové stěrky je její dobrá omyvatelnost a snadná aplikace.

 

Betonová stierka (1)

Zvýrazněte teplé odstíny krbu imitací betonu

V případě, že barvy krbové římsy či kamen jsou laděny do teplých odstínů (vzor: dřevo, cihla, barva: hnědá nebo oranžová), pak je betonová stěrka vhodným materiálem pro ucelení koncového vzhledu - Imitace betonu v kombinaci s teplými odstíny zvýrazní linie krbu. Navíc, zdi po nanesení stěrky působí velmi luxusním dojmem v minimalistickém stylu.

Nevíte si rady nebo máte konkrétní dotaz a nenašli jste odpověď? Napište nám na barevna@dekorativni-omitka.cz, rádi vám se vším poradíme.

V našem e-shopu si můžete vybrat z pěti barevných odstínů. Barvu vám namícháme a dodáme v 20 kg kbelících. Stěrku dodáváme včetně podkladové penetrace a finálního laku.

Bojíte se aplikace betonové stěrky, zjistěte, jak je to jednoduché. Návod najdete v článku, jak aplikovat betonovou stěrku krok za krokem.