Betonová stěrka do koupelny

 

Hledáte vhodný povrch pro vaše stěny v koupelně nebo sprchovém koutě? Máte nyní dlaždičky či mozaiku a štve vás neustálá plíseň mezi spárami a její náročná údržba? Poradíme vám, jak se nepříjemných nečistot jednou provždy zbavit s pomocí  betonové stěrky.

V tomto článku zjistíte, proč zvolit do koupelny betonovou stěrku, jaké techniky lze při nanášení využít a vytvořit si tak z vaší koupelny či sprchového koutu dokonalou relaxační místnost v moderním stylu.

 

Betonová stěrka vám dopřeje hladké stěny beze spár a plísní

Obklady (dlaždičky) sice dodávají koupelně čistý vzhled, ale ve vlhkém prostředí se s nimi plísním nevyhnete. S betonovou stěrkou se těchto nečistých a ošklivě vypadajících detailů mezi spárami bát nemusíte. Po nanesení stěrky získáte totiž luxusní  a téměř bezúdržbový povrch a nejen to. I další vlastnosti betonové stěrky jsou pro koupelny a sprchové kouty ideální.

 

TIP:

Při použití betonové stěrky v prostorech se zvýšeným výskytem vlhkosti nebo při styku s vodou, aplikujte 3 - 4 nátěry finálního laku. V těchto případech nátěr opakujte podle potřeby každých 6 - 12 měsíců pro zachování odolnosti a kvality.

 

Lak je standardně součástí betonové stěrky, přesto však pro vlhká místa a místo kde je možné přijít do styku s vodou, doporučujeme vzít lak navíc (k dostání na našem eshopu).

Vlastnosti betonové stěrky

 

plus Vysoká odolnost proti vlhkosti, vodě, teplotě a oděru

plus Jednoduchá a snadná aplikace

plus Žádné plísně ani čištění spárů

plus 5 barevných odstínů – barevná stálost

plus Moderní a neotřelý vzhled

plus Betonovou stěrku dodáváme včetně podkladové penetrace a finálního laku

 

 

Nechte se inspirovat a podívejte se na realizaci betonové stěrky.

 

Jak aplikovat betonovou stěrku na zdech v koupelně?

 

Nanášení stěrky není náročné a zvládne ji snad úplně každý. V případě, že dodržíte správný postup, pak vaše koupelna získá nadčasový vzhled. 

Připravili jsme pro vás detailní návod, jak aplikovat betonovou stěrku do koupelny, kde zjistíte např. jakou maximální tloušťku by měla mít první vrstva, jaké špachtle použít při nanášení a další důležité informace, které byste před nanesením stěrky na zeď rozhodně neměli opomenout.

Vyberte si techniku a barevný odstín

S betonovou stěrkou si můžete vyzkoušet různé efekty a techniky. Např. efekt „stínování/žíhání” nebo si můžete vytvořit vlastní specifické ornamenty na zdech, jako je např. otisk šroubů či jiných předmětů. 

Pokud si nejste jisti, jaké techniky při nanášení stěrky využít, podívejte se na našeho průvodce technik a úprav betonové stěrky a zjistěte, který styl je pro vás ten nejvhodnější. 

Betonovou stěrku nabízíme v 6 barevných odstínech. Vyberte si ten svůj a připravte rodině překvapení v podobě nové koupelny s krásnými zdmi a luxusním vzhledem.

 

 

 

Beton Architektoniczny - gotowa realizacja I

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.