Betonová stěrka do koupelny

Hledáte vhodný povrch pro vaše stěny v koupelně nebo sprchovém koutě? Máte nyní dlaždičky či mozaiku a štve vás neustálá plíseň mezi spárami a jejich náročná údržba? Poradíme vám, jak se nepříjemných nečistot jednou provždy zbavit s pomocí betonové stěrky.

V tomto článku zjistíte, proč zvolit do koupelny betonovou stěrku, jaké techniky lze při nanášení využít a vytvořit si tak z vaší koupelny či sprchového koutu dokonalou relaxační místnost v moderním stylu.

Betonová stěrka vám dopřeje hladké stěny beze spár a plísní

Obklady (dlaždičky) sice dodávají koupelně čistý vzhled, ale ve vlhkém prostředí se s nimi plísním nevyhnete. S betonovou stěrkou se těchto nečistých a ošklivě vypadajících detailů mezi spárami bát nemusíte. Po nanesení stěrky získáte totiž luxusní a téměř bezúdržbový povrch a nejen to. I další vlastnosti betonové stěrky jsou pro koupelny a sprchové kouty ideální.

Ochrana betonové stěrky v koupelně

Při použití betonové stěrky v prostorech se zvýšeným výskytem vlhkosti nebo při styku s vodou použijte 1- 2  nátěry hydrofobního laku. V případě použití stěrky na podlahu, využijte lak na podlahu a až poté hydrofobní lak. 

Vlastnosti betonové stěrky

  • Vysoká odolnost proti vlhkosti, vodě, teplotě a oděru.
  • Jednoduchá a snadná aplikace.
  • Žádné plísně ani čištění spárů.
  • 6 barevných odstínů a jejich barevná stálost.
  • Moderní a neotřelý vzhled.
  • Betonovou stěrku dodáváme včetně podkladové penetrace a finálního laku.
  • Možnost využití stěrky na stěnu nebo stěrky podlahu.

Jak aplikovat betonovou stěrku na zdech v koupelně?

Nanášení stěrky není náročné a zvládne ji snad úplně každý. V případě, že dodržíte správný postup, pak vaše koupelna získá nadčasový vzhled s minimem námahy.

Připravili jsme pro vás detailní návod (článek zde), jak aplikovat betonovou stěrku do koupelny, kde zjistíte např. jakou maximální tloušťku by měla mít první vrstva, jaké špachtle použít při nanášení a další důležité informace, které byste před nanesením stěrky na zeď neměli opomenout.

Betonová stierka (1)

Vyberte si techniku a barevný odstín

S betonovou stěrkou si můžete vyzkoušet různé efekty a techniky. Např. efekt „stínování/žíhání” nebo si můžete vytvořit vlastní specifické ornamenty na zdech, jako je např. otisk šroubů či jiných předmětů.

Betonovou stěrku nabízíme v 6 barevných odstínech. Vyberte si ten svůj a připravte rodině překvapení v podobě nové koupelny s krásnými zdmi a luxusním vzhledem.

 

 

Betonové stěrky