Vraťte svému balkonu luxusní vzhled s dekorativní omítkou marmolit

Loupe se vám omítka na balkoně a hledáte novou fasádní omítku, která by splňovala vaše požadavky? Pokud chcete elegantní řešení, které vám pomůže vytvořit na balkoně opět příjemnou atmosféru s vkusným designem, zkuste venkovní omítku, tzv. marmolit.

Každá omítka má svoji životnost, a pokud na ni působí i nepříznivé podmínky počasí (déšť, sluneční paprsky, povětrnostní vlivy), pak je nutné ji čas od času obnovit a zrekonstruovat. Každý chceme, aby nám pocit „novoty“ vydržel co nejdéle, proto hledáme kvalitní a dlouhodobé řešení. Marmolit a jeho vlastnosti jsou pro venkovní prostory ideální.marmolit

Využití marmolitu v exteriéru

Určitě jste se s marmolitem na budovách ve městech už setkali. Využití marmolitu v exteriéru je oblíbené, a díky tomu čím dál více využívané. Najdete ho na různých místech jako jsou: sokly domů, komíny, sloupy nebo garáže ale i u bazénů a na schodištích.

Jeho obrovskou výhodou je, že je vhodný na různé druhy podkladů. Nanášet ho můžete na beton, sádrokarton i klasické omítky. Vzhledem k tomu, že je vhodným řešením i pro úpravy komínu snese také i vyšší teploty.

Venkovní marmolitová omítka dodá vašemu balkonu luxusní vzhled

Marmolit na balkoně vypadá elegantně a plní dlouhodobě svůj účel. Vybrat si můžete hned z několik barevných odstínů, ale je dobré se řídit určitými pravidly při výběru výsledného odstínu.

Jakou barvu na balkon vybrat?

Marmolit si můžete vybrat vícebarevný či jednobarevný. Vzhledem k vynikajícím vlastnostem marmolitu, máte jistotu, že barevný odstín vydrží dlouhá léta. Nutností je samozřejmě dodržet správný postup při nanášení marmolitu.

V potaz ovšem vezměte i to, kde se balkon nachází a jak chcete, aby působil na okolí. Jestliže nejste extravagantní typy a nechcete poutat pozornost, doporučujeme výběr barev, které nejsou křiklavé, a naopak zvážit i jak bude výsledný odstín balkonu vzhledově ladit právě s okolím.

Podívejte se na fotografie realizovaných projektů pro lepší představu vizuální stránky. Marmolit u nás můžete nakoupit v 25 kg kýblech už namíchaný a připravený k použití. Vyberte si z nabídky marmolitu a dodejte vašemu balkonu opět stylový design.

V případě, že potřebujete poradit, napište nám vaše dotazy na kontakt: barevna@dekorativni-omitka.cz.