Čím obložit komín? Vyzkoušejte marmolit.

Pro správné fungování topného systému je potřeba udržovat komín ve správném a funkčním stavu. Vzhledem k tomu, že komín je zatěžován téměř neustále a denně, je nutné, aby měl nejen pěkný vzhled, ale také byl každoročně zkontrolován kominíkem. Pokud hledáte estetické a funkční řešení pro váš komín, vyzkoušejte marmolit na komín.

Marmolit na komín, sokl nebo sloup

Co je to marmolit? Jedná se o přírodní agregát, který je vhodný nejen na komíny, ale je také doporučován na sokly, sloupy nebo na terasu. Ovšem využít jej můžete i v interiéru (kuchyně, koupelny). Realizace marmolitu vypadá luxusně a neotřele.

Marmolit určený pro komíny je stále oblíbenější, ať už se jedná o standardní komín nebo systémový komín. Jeho vzhled působí minimalisticky a industriálně. Zároveň díky jeho vlastnostem, estetickému vzhledu, životnosti a snadné údržbě jeho oblíbenost stále stoupá. Marmolit je vysoce odolný vůči mrazu a dalším nepříznivým podmínkám počasí.

Příprava a nanášení marmolitu na komín

Pro přípravu a nanášení marmolitu je nutností dodržovat určitá pravidla. Nedoporučujeme nanášet marmolit ve dnech, kdy je vlhko, prší nebo mrzne. Nepříznivé podmínky mohou mít vliv na finální vzhled marmolitu a stálost jeho barevného odstínu.

Dále je velmi důležité zkontrolovat podklad, na který budeme marmolit nanášet. Pokud nechcete udělat chybu, přečtěte si celý návod na přípravu a nanášení marmolitu.

marmolit

Nejste si jisti spotřebou marmolitu?

Vybrali jste si marmolit na komín a nevíte kolik ho spotřebujete? Máme pro vás připraven test spotřeby marmolitu, kde si jednoduše vámi požadované množství spočítáte. V případě, že si nejste jisti barevným odstínem, není nic jednoduššího než si objednat vzorník marmolitu. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Napište nám na e-mail: barevna@dekorativni-omitka.cz a získejte množstevní slevy nebo výhodné ceny pro pravidelné odběratele.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení