Rychlost a cena doručení - za kolik a kdy?

Rychlost doručení marmolitu a betonové stěrky:

 

Rychlost doručení

Marmolit a betonovou stěrku mícháme a připravujeme každý pracovní den a díky tomu jej můžeme odeslat do 24 hodin. V den svozu (mezi 9:00 a 12:00) marmolit vyzvedne dopravce a a následující den se vám ho pokusí doručit. Pokud si tedy objednáte marmolit v pondělí večer, v uterý dopoledne jej odešleme a ve středu by jste jej měli obdržet.

 

Informace o doručení

 

Dopravce samozřejmě také posílá informační email a sms o stavu zásilky a předpokládanému času doručení. Pokud platíte převodem a rádi by jste aby jsme odeslali marmolit nebo stěrku dříve, než nám dorazí platba - pošlete nám potvrzení o zaplacení a produkty odešleme co nejdříve.

 

INFO: Zásilky se vždy snažíme balit tak, aby se při přepravě nepoškodily a dorazily vám v pořádku. Vyšší moc bohužel neovlivníme a pokud se stane, že vám přijde zásilka poškozená, můžete ji odmítnout a my vám obratem pošleme produkty nové - rádi k takovéto zásilce přibalíme malou pozornost.

 

CENA DORUČENÍ 

 

Doručení objednávky (ať je to malý či velký marmolit,10 kbelíků  nebo vzorek betonové stěrky  stojí 169 Kč. Naše produkty zasíláme po celé české a slovenské republiceV případě využití dobírky zaplatíte 26 Kč navíc za celou objednávku. Pokud využijete platbu převodem či kartou, dobírku neplatíte. 

 

INFO: Pokud máte zájem o více než 20 kbelíků, dejte nám vědět a nabídneme vám alternativní a levnější dopravu.

 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI:

 

Podporujeme několik možností plateb  - dobírku(s cenou 26 Kč za dobírku),  platbu předem na účet nebo pomocí platební karty (podporujeme několik možností plateb). V případě dobírky platíte dopravci při předání objednávky. Dopravci můžete zaplatit jak hotovostí tak kartou.

Pokud pro vás dobírka není vhodná, využijte platbu předem na účet 2401688415/2010.

 

 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ:

 

Pokud chcete svoji zásilku opravdu rychle, můžete si ji vyzvednout na Jablunkovsku (20 km za Třincem) na adrese Žihla 931, 739 91 Jablunkov. 

 

 
 
 

TIP:

Jste rozhodnutí pro marmolit, ale nevíte, která barva bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám? Připravili jsme pro vás vzorky na vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, kolik marmolitu si objednat, podívejte se na náš test spotřeby. Samotný marmolit již máte a chcete s ním začít pracovat? S naším návodem je to opravdu snadné! Namíchaný a připravený marmolit koupíte zde.