Designová fasádní omítka 25 Kg - Moon Grey

Kód: FAS/BIL/MG
2 862 Kč 2 365 Kč bez DPH 114 Kč / 1 kg
Skladem. Expedujeme každý pracovní den.
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Luxusní omítka vhodná využitelná pro tenkovrstvou fasádní omítku. Lze využít jak pro veškeré venkovní i vnitřní stěny, schody, sokly a jiné namáhavé části budov a lze ji nanést na většinu klasických povrchů (vápencové, betonové, cementové, cihlové a další). Omítka obsahuje několik druhů přírodního kameniva, živice a okrasných písků. Fasádní omítka se aplikuje strojním (strojní stříkání)  nebo ručním způsobem (ocelové hladítko). Po ztvrdnutí získá omítka luxusní, přírodní vzhled s efektními odlesky. Omítka je otěruvzdorná, extrémně odolná a díky tomu vhodná na často čistěná nebo namáhavá místa budov. Omítka je připravena k okamžitému manuálnímu i strojnímu použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI designové fasádní  omítky:

  • Přírodní efekt

  • Vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům

  • Vhodná pro interiérové  i exteriérové využití

  • Snadná údržba a čištění

  • Umožňuje nanášení strojem

  • Dlouhá životnost

  • Jednoduchá a rychlá aplikace 

 

TIP: Nevíte, jestli pro vás bude tato barevná varianta vhodná? Objednejte si vzorník za 199,- a dostanete slevu na další nákup ve stejné hodnotě!

 

SPOTŘEBA fasádní omítky

Průměrná spotřeba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstvě. Jeden kbelík lze použít na cca 6 metrů čtverečních plochy. Spotřeba závisí na připraveném povrchu a výsledné vrstvě.

 

  1m2 6m2 20m2 40m2 60m2 80m2 100m2

Cena bez DPH  / 1m2

Marmolit 25kg 4 kg 24 kg 80 kg 160 kg 240 kg 320 kg 400 kg

344 Kč / m2

Počet kbelíků - 1 3,2 6,4 9,6 12,8 16

 

 

JAK PŘIPRAVIT A POUŽÍT fasádní omítku? 

Práce s naší omítkou je opravdu snadná a zvládne ji téměř každý.

 

Manuální aplikace fasádní omítky:

 

Povrch by měl být  předem připravený, suchý a očistěný od všech nečistot. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omítku důkladně promíchejte ručním nářadím nebo použijte míchadlo do vrtačkyV případě ručního nanášení využijte ocelového hladítka a klasickým způsobem omítku natáhněte.

Nanášejte omítku tak, aby rovnoměrně pokryla připravený povrch. Pro ještě lepší efekt lze kombinovat více barev tohoto druhu omítky a docílit tak strukturovaných obrazců a zajímavých vzorů.

Pro celistvý a přírodní vzhled  dokončete v jednom kroku celou část plochy. Při přerušení práce použijte lepící pásku a oddělte tak starší část od nové. Při pokračování nanášení odlepte lepící pásku a pokračujte v aplikaci nové části

 

Strojní aplikace fasádní omítky:

 

Povrch by měl být  předem připravený, suchý a očistěný od všech nečistot. Omítku promíchejte ručně nebo míchadlem do vrtačky. Pro strojní nanášení použijte trysku s průměrem od o4 mm do o8 mm. Doporučený tlak od 2 bar do 6 bar.

Doporučení pro fasádní omítku

Omítku nanášejte při teplotě od +10 °C do +25 °C při vlhkosti max 80%. Spotřebujte do 12 měsíců od pořízení. Nenanášejte pod přímým slunečním světlem a na vlhký podklad. Při kontaktu s pokožkou omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při vniknutí do očí důkladně vyplachujte alespoň čtvrt hodiny. Při vdechnutí zapijte vodou a vyhledejte lékaře.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prémiová fasádní omítka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: