Designová fasádní omítka 25 Kg - Titan Grey

Luxusní omítka vhodná využitelná pro tenkovrstvou fasádní omítku. Lze využít jak pro veškeré venkovní i vnitřní stěny, schody, sokly a jiné namáhavé části budov a lze ji nanést na většinu klasických povrchů (vápencové, betonové, cementové, cihlové a další). Omítka obsahuje několik druhů přírodního kameniva, živice a okrasných písků. Fasádní omítka se aplikuje strojním (strojní stříkání)  nebo ručním způsobem (ocelové hladítko). Po ztvrdnutí získá omítka luxusní, přírodní vzhled s efektními odlesky. Omítka je otěruvzdorná, extrémně odolná a díky tomu vhodná na často čistěná nebo namáhavá místa budov. Omítka je připravena k okamžitému manuálnímu i strojnímu použití.

Můžeme doručit do:
28.6.2022
Skladem. Expedujeme každý pracovní den.
Kód: FAS/BIL/TG
2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH

VLASTNOSTI designové fasádní  omítky:

  • Přírodní efekt

  • Vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům

  • Vhodná pro interiérové  i exteriérové využití

  • Snadná údržba a čištění

  • Umožňuje nanášení strojem

  • Dlouhá životnost

  • Jednoduchá a rychlá aplikace 

 

TIP: Nevíte, jestli pro vás bude tato barevná varianta vhodná? Objednejte si vzorník za 199,- a dostanete slevu na další nákup ve stejné hodnotě!

 

SPOTŘEBA fasádní omítky

Průměrná spotřeba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstvě. Jeden kbelík lze použít na cca 6 metrů čtverečních plochy. Spotřeba závisí na připraveném povrchu a výsledné vrstvě.

 

  1m2 6m2 20m2 40m2 60m2 80m2 100m2

Cena bez DPH  / 1m2

Marmolit 25kg 4 kg 24 kg 80 kg 160 kg 240 kg 320 kg 400 kg

344 Kč / m2

Počet kbelíků - 1 3,2 6,4 9,6 12,8 16

 

 

JAK PŘIPRAVIT A POUŽÍT fasádní omítku? 

Práce s naší omítkou je opravdu snadná a zvládne ji téměř každý.

 

Manuální aplikace fasádní omítky:

 

Povrch by měl být  předem připravený, suchý a očistěný od všech nečistot. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omítku důkladně promíchejte ručním nářadím nebo použijte míchadlo do vrtačkyV případě ručního nanášení využijte ocelového hladítka a klasickým způsobem omítku natáhněte.

Nanášejte omítku tak, aby rovnoměrně pokryla připravený povrch. Pro ještě lepší efekt lze kombinovat více barev tohoto druhu omítky a docílit tak strukturovaných obrazců a zajímavých vzorů.

Pro celistvý a přírodní vzhled  dokončete v jednom kroku celou část plochy. Při přerušení práce použijte lepící pásku a oddělte tak starší část od nové. Při pokračování nanášení odlepte lepící pásku a pokračujte v aplikaci nové části

 

Strojní aplikace fasádní omítky:

 

Povrch by měl být  předem připravený, suchý a očistěný od všech nečistot. Omítku promíchejte ručně nebo míchadlem do vrtačky. Pro strojní nanášení použijte trysku s průměrem od o4 mm do o8 mm. Doporučený tlak od 2 bar do 6 bar.

Doporučení pro fasádní omítku

Omítku nanášejte při teplotě od +10 °C do +25 °C při vlhkosti max 80%. Spotřebujte do 12 měsíců od pořízení. Nenanášejte pod přímým slunečním světlem a na vlhký podklad. Při kontaktu s pokožkou omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při vniknutí do očí důkladně vyplachujte alespoň čtvrt hodiny. Při vdechnutí zapijte vodou a vyhledejte lékaře.

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 16.8.2019
Perfekní, použil jsem kolem vchodu domu a jsem spokojený.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení