Použití Marmolitu

 

Hrubost (velikost zrna) našeho jemnězrného marmolitu je od 1.0 do 1.5 mm1.5 do 2.0 mm u střednězrného. V praxi mají obě zrnitosti stejné vlastnosti - záleží tedy pouze na vaší preferenci. Nabízíme jednobarevný i vícebarevný marmolit ve dvou velikostech balení (15 a 25kg).

 

 

Marmolit od firmy Hermann je moderní marmolitová omítka na bázi vodorozpustné akrylové pryskyřice a vysoce kvalitních křemičitých agregátů - nepoužíváme žádné plastové náhražky ale pouze vysoce kvalitní křemen.

Marmolit je určen pro jednoduchou a kvalitní výrobu vnitřních a vnějších dekorativních omítek vhodných jako ochrana pro různé druhy povrchů ( beton, klasické omítky, vápenco - cementové omítky, sádrokartonové desky a pro další vrstvy zateplovacích systémů, uvnitř i vně budov). Marmolit je tedy plně univezrální omítka s výbornými ochrannými vlastnostmi.

Tato ochrana se používá především pro místa, kde hrozí mechanické poškození nebo tam, kde potřebujeme větší odolnost materiálu, například chodby, schodiště, kanceláře, veřejná prostranství a také sokly budov.

Lze použít také k dekoraci vnější stěny budov, zejména soklových prvků, balkony, zábradlí a podobně. Obsahuje fungicidy omezující růst hub, plísní a řas na povrchu dekorativní omítky, čímž zamezíme častému čištění povrchů a díky čemuž bude marmolit vypadat stále jako nový.

 

 

TIP:

Jste rozhodnutí pro marmolit, ale nevíte, která barva bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám? Připravili jsme pro vás vzorky na vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, kolik marmolitu si objednat, podívejte se na náš test spotřeby. Samotný marmolit již máte a chcete s ním začít pracovat? S naším návodem je to opravdu snadné! Namíchaný a připravený marmolit koupíte zde.

 

V případě dotazů zavolejte na +420 605 333 955 nebo napište na barevna@dekorativni-omitka.cz a se vším vám poradíme.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.