Marmolit dodá vašemu bazénu dokonalý vzhled 

 

Pořídili jste si zahradní bazén a hledáte vhodný povrchový materiál pro úpravu jeho okolí?  Na českém trhu můžete vybírat z velké škály materiálů. Pokud ovšem hledáte funkční a estetické řešení, které zvládnete aplikovat svépomocí, vyzkoušejte marmolit

V článku zjistíte, jaký typ marmolitu zakoupit pro úpravy kolem bazénu, jakou barvu marmolitu zvolit a další důležité informace, které vám s celým procesem i nanášením marmolitu kolem bazénu pomohou.

 

Pro úpravy kolem bazénu zvolte hrubší zrnitost marmolitu

 

Povrchový materiál kolem bazénu je nutné zvolit tak, aby odolával nejen náporu vlhkosti a vody, ale také je nutné zohlednit namáhanost plochy. V článku „ Marmolit na podlahu, ano či ne?“ zjistíte, za jakých podmínek můžete marmolit využít pro úpravu podlah.

Pro úpravy kolem bazénu doporučujeme zvolit hrubší zrnitost marmolitu. Marmolit nabízíme jemnozrnný a střednězrnný a vybírat můžete z velké škály barev. Marmolit se vyznačuje vysokou vodoodpudivostí a nenasákavostí, proto je k bazénu ideální. Také obsahuje fungicidy omezující růst hub, plísní a řas a díky tomu je i jeho čistění snazší.

 

Jakou barvu marmolitu zvolit k bazénu?

 

Marmolit se nabízí v mnoha barevných variacích, nicméně je nutné si uvědomit, že na něj budou působit různé vlivy počasí, jako je déšť, sluneční záření, mráz atd. Proto není vhodné volit tmavé odstíny. 

Šedý marmolit působí u bazénu velmi přirozeně, ale vybírat můžete i z dalších světlých odstínů marmolitu.

 

Kolik marmolitu je potřeba?

 

V případě, že si nevíte rady s množstvím marmolitu využijte naši kalkulačku a jednoduše si jeho spotřebu spočítejte. V případě, že budete marmolit nanášet svépomocí, přečtěte si také, jak správně marmolit aplikovat. V článku najdete důležité informace a podmínky, které je nutné při nanášení dodržet, aby vám marmolit u bazénu sloužil kvalitně a dlouhá léta.

Máte dotazy? Napište nám na kontakt: mailto:barevna@dekorativni-omitka.cz a my se vám obratem ozveme.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.