Rychlost a cena doručení - za kolik a kdy?

Rychlost doručení marmolitu a betonové stěrky:

Marmolit a betonovou stěrku mícháme a připravujeme každý pracovní den a díky tomu jej můžeme odeslat do 24 hodin. V den svozu (mezi 9:00 a 12:00) marmolit vyzvedne dopravce a a následující den se vám ho pokusí doručit. Pokud si tedy objednáte marmolit v pondělí večer, v uterý dopoledne jej odešleme a ve středu by jste jej měli obdržet.

Dopravce samozřejmě také posílá infomační email a sms. Před samotným doručením vás řidič bude kontaktovat. Pokud platíte převodem a rádi by jste aby jsme odeslali marmolit dříve, než nám dorazí platba - pošlete nám potvrzení o zaplacení a produkty odešleme co nejdříve.

 

INFO: Zásilky se vždy snažíme balit tak, aby se při přepřavě nepoškodily a dorazily vám v pořádku. Vyšší moc bohužel neovlivníme a pokud se stane, že vám přijde zásilka poškozená, můžete ji odmítnout a my vám obratem pošleme produkty nové - rádi k takovéto zásilce přibalíme malou pozornost.

 

CENA DORUČENÍ 

 

Díky zvýšenému zájmu o naše produkty se nám podařilo s dopravcem domluvit výhodné podmínky bez jakýchkoliv skrytých cen. Doručení jednoho kbelíku (ať je to 15, 20 nebo 25kg, nebo jakákoliv penetrace) stojí 99 Kč bez DPH. Naše produkty zasíláme po celé české a slovenské republiceV případě využití dobírky zaplatíte 26 Kč navíc za celou objednávku. Pokud využijete platbu převodem, dobírku neplatíte. 

 

INFO: Pokud máte zájem o více než 20 kbelíků, dejte nám vědět a nabídneme vám alternativní a levnější dopravu.

 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI:

 

Máme rádi pořádek a proto preferujem platbu předem na účet nebo pomocí platební brány (podporujeme několik možností plateb) nebo dobírkou (s cenou 26 Kč za dobírku). Peníze od vás převezme dopravce při doručení zboží. Dopravci můžete zaplatit jak hotovostí tak kartou.

Pokud pro vás dobírka není vhodná, využijte platbu předem na účet 5597692339/0800

 

 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ:

 

Pokud chcete svoji zásilku opravdu rychle, můžete si ji vyzvednout na Jablunkovsku (20 km za Třincem) na adrese Žihla 931, 739 91 Jablunkov. 

 

 
 
 

TIP:

Jste rozhodnutí pro marmolit, ale nevíte, která barva bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám? Připravili jsme pro vás vzorky na vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, kolik marmolitu si objednat, podívejte se na náš test spotřeby. Samotný marmolit již máte a chcete s ním začít pracovat? S naším návodem je to opravdu snadné! Namíchaný a připravený marmolit koupíte zde.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.