Jak opravit kamenný koberec svépomocí

Oprava kamenného koberce je v dnešní době již v celku jednoduchá záležitost. V případě, že pozorujete mechanické opotřebení na pochozí části, bude nutné přistoupit k jeho renovaci. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak ho opravit, aniž byste museli přistoupit k odstranění kamenného koberce.

Jak opravovat kamenný koberec při poškození

Poškození kamenného koberce se většinou projevuje ztrátou pevnosti a vypadáváním kamínků při opotřebení. Proto je dobré jednou za čas přistoupit k renovaci a zvýšit tak opět odolnost kamenného koberce proti opotřebení. Sundání kamenného koberce není potřeba.

Povrch velmi dobře opravíte smícháním malého množství kameniva a epoxidové směsi a poškozené místo znovu vyplníte. Při úpravách je potřeba aby povrch byl čistý a suchý. Po nanesení laku je nutné 24 hodin nechat místo schnout a nezatěžovat ho. Také by mělo být chráněno před deštěm a dalšími vlivy počasí. Po zaschnutí a vytvrdnutí laku, můžete koberec opět využívat, tak jako dřív a žádné opotřebení na něm již nezpozorujete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení