Právě probíhá slevová akce na betonové stěrky na stěnu. Využijte slevu až 12 % na celý sortiment. Víte že nově nabízíme také gumovou barvu?

Jak opravit kamenný koberec svépomocí

Oprava kamenného koberce je v dnešní době již v celku jednoduchá záležitost. V případě, že pozorujete mechanické opotřebení na pochozí části, bude nutné přistoupit k jeho renovaci. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak ho opravit, aniž byste museli přistoupit k odstranění kamenného koberce.

Jak opravovat kamenný koberec při poškození

Poškození kamenného koberce se většinou projevuje ztrátou pevnosti a vypadáváním kamínků při opotřebení. Proto je dobré jednou za čas přistoupit k renovaci a zvýšit tak opět odolnost kamenného koberce proti opotřebení. Sundání kamenného koberce není potřeba.

Povrch velmi dobře opravíte smícháním malého množství kameniva a epoxidové směsi a poškozené místo znovu vyplníte. Při úpravách je potřeba aby povrch byl čistý a suchý. Po nanesení laku je nutné 24 hodin nechat místo schnout a nezatěžovat ho. Také by mělo být chráněno před deštěm a dalšími vlivy počasí. Po zaschnutí a vytvrdnutí laku, můžete koberec opět využívat, tak jako dřív a žádné opotřebení na něm již nezpozorujete.

Zpět do obchodu